PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > SMS půjčka

SMS Půjčka bez 1 Kč

Jeden z typů půjčky před výplatou je SMS půjčka, někdy nazývaná jako "SMS půjčka bez 1 Kč nonstop", která se liší jen tím, že se Vaše žádost ověřuje kódem, který dostanete SMS zprávou na Váš mobilní telefon. Jedná se o velmi rychlou půjčku několik tisíc na období do výplaty. Peníze obdržíte za pár minut na Váš účet.

Půjčka pred výplatou

Oblíbená půjčka, která je Vám k dispozici pro případ, že potřebujete opravdu velmi rychle malou částku. Půjčka je nenáročná na vybavení. Je dostupná všem bez dokladování příjmu a bez registru.

Diskrétní půjčka pro ty, kteří nechtějí obtěžovat své známé a rodinu s žádostí o několik tisícovek. Stačí vyplnit jednoduchou žádost, potvrdit kód ze SMS zprávy a za pár minut máte peníze na svém účtu. Platba se odesílá ze stejné banky, kterou máte Vy, takže převod peněz je okamžitý.

SMS půjčka je hitem

SMS půjčka je opravdovým hitem, který k nám přišel ze Skandinávie. Používá se také název finská půjčka, podle místa vzniku. Z Finska se tato půjčka rozšířila do dalších zemí a je pravidelně využívána k překlenutí nedostatku peněz před výplatou.


 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.