PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

Máte záznam v registru a je pro Vás půjčka u většiny poskytovatelů nedostupná? Pak právě Vám je určena půjčka bez registru, která záznam v rejstříku toleruje. Vaše bonita a schopnost splácet je posuzována individuálně. U vybraných půjček s nižší částkou se registry vůbec neprověřují.

Nebankovní půjčky bez registru

Banky půjčky bez registru neposkytují, je třeba obrátit se na nebankovní sféru. Pokud se spokojíte s částkou několika tisíc, je k dispozici půjčka před výplatou, která je schválena i lidem se záznamem v registru.

Pro vyšší částky je k dispozici půjčka klasická nebankovní půjčka bez registru, která registry toleruje. Zde záleží na celkovém posouzení Vaší bonity. Poslední varianta je americká hypotéka bez registru, u které však potřebujete ručení nemovitostí.

Registry dlužníků

Registry dlužníků jsou jedním z nástrojů jako poskytovatelé půjček posuzují bonitu žadatelů a tím jejich schopnost splácet půjčky. Účastníci těchto registrů jsou banky a nebankovní společnosti, dále pak například poskytovatelé energií, nebo telefonní operátoři.

Nezjznámější registry jsou: Solus, nebankovní NRKI a bankovní CBCB.


 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.