PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané

Ocitli jste se v situaci bez zaměstnání a potřebujete peníze na své výdaje? Půjčky pro nezaměstnané Vám pomohou překlenout období, než si najdete novou práci. Získat půjčku pro nezaměstnané je složitější, protože většina poskytovatelů schvaluje půjčku jen těm, kdo doloží své příjmy.

Nebankovní půjčky

V bance pomoc nehledejte, ta půjčí jen lidem s prokazatelným příjem, který navíc musí být dostatečný. Pro nebankovní společnosti je důležitá Vaše schopnost půjčku splácet, podle toho budou posuzovat, zda Vám půjčku schválí nebo ne.

Ručení Vám k půjčce pomůže

Pokud disponujete nemovitostí, kterou můžete ručit, jste pro nebankovní společnosti zajímavým klientem, a máte velkou šanci na získání půjčky. Ručení nemovitostí je dobrým zajištěním. Další možností je ručitel, který Vaši bonitu zvýší.

Neberte si více, než jste schopni splácet

Pro nezaměstnané a lidi bez příjmu je velký problém půjčku splácet. Pokud tedy nutně půjčku potřebujete, neberte si víc, než opravdu potřebujete a hlavně více, než jste schopni splácet.

Neberte si půjčku na splacení předešlé půjčky. Spíše uvažujte o sloučení půjček (konsolidaci půjček) do jedné, při kterém můžete získat dodatečnou půjčku za výhodnějších podmínek. Další užitečné rady najdete v desateru půjček.


 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.