PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete peníze, ale nemáte příjem? Půjčka bez doložení příjmu je určena všem žadatelům, kteří nemohou nebo nechtějí dokládat své příjmy. Je určena i těm, kteří mají výšku příjmů nedostatečnou pro schválení například bankovní půjčky.

Několik set korun až stovky tisíc

Jednou z variant je rychlá půjčka do výplaty, která je však omezena na částku několika tisíc korun. Doba splatnosti je také omezena až na 30 dní. Další kategorií jsou půjčky v řádů desítek tisíc Kč

Poskytují je zpravidla nebankovní společnosti. Pokud potřebujete vyšší částku, existuje varianta nebankovní americké hypotéky, která dokladování příjmu nevyžaduje. Nevýhodou je nutnost ručení nemovitostí. Výhodou je pak nízký úrok a dostupnost také bez registru.

Dostupná půjčka bez dokladování

Nejčastěji o půjčku žádají ženy na mateřské dovolené, studenti a důchodci. Půjčka bez dokládání příjmu je určena i nezaměstnaným žadatelům.

Půjčka nevyžaduje složité dokladování mzdy za posledních několik měsíců a je dostupná i zaměstnaným ve zkušební době. Pro nízké částky není nutné zajištění, pro vyšší částky budete potřebovat ručení nemovitostí nebo ručitele. V bance tuto půjčku nehledejte, poskytují ji nebankovní společnosti.

Online sjednání

Půjčku můžete sjednat online přes internet z pohodlí domova. Nemusíte tak složitě obíhat různých poskytovatelů a ztrácet tak svůj čas.


 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.