PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky jsou půjčky, které poskytují nebankovní společnosti. Jejich největší předností je vyšší dostupnost - tedy vyšší procento schválených žádostí i u žadatelů s nízkou bonitou. Nevýhodou je pak zpravidla vyšší úroková sazba. U některých společností se můžeme setkat také s nepřehlednými smlouvami nemo různými dodatečnými poplatky.

Vysoká dostupnost

Obliba nebankovních půjček je dána zejména menší náročností na bonitu žadatele. Nebankovní firmy tolerují skutečnosti, které pro banku jsou nepřekonatelné. Jestliže banka prakticky ve všech případech odmítne dát půjčku žadateli, který má záznam v registrech dlužníků, u nebankovních společností to zdaleka tak přísné není a šanci mají i lidé s negativním zápisem v registrech.

V nebankovním sektoru najdeme celou řadu typů půjček, které se liší dostupností, rychlostí a úrokovou sazbou (a RPSN). Proto je zde na místě vybírat pečlivě, kterou půjčku zvolit tak, aby vyhovovala právě Vašim potřebám. Vybírejte tu, která má nižší parametr RPSN.

Nebankovní půjčky jsou pro všechny

Nebankovní půjčky jsou vždy neúčelové a můžete je tedy použít na cokoliv. Nikomu nemusíte oznamovat, na co chcete půjčku využít. Pokud potřebujete peníze velmi rychle, pak je tato forma správnou volbou. Rychlost je zde mnohem větší než u půjček bankovních. Vhodné jsou především pro žadatele, kteří nemohou doložit svůj příjem a mají záznam v registru dlužníků. To platí zejména pro malé půjčky "před výplatou" - tzv. SMS půjčky. Ty se dají právem označit jako "nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí".

Rychlost a dostupnost jsou však vykoupeny i možnými riziky, prostudujte si proto naše desatero půjček, aby Vás nic nepřekvapilo.


 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.