PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Půjčky > Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Půjčka, kterou poskytují banky se nazývá bankovní půjčka. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších forem. Mají nízké úrokové sazby a poskytují je seriózní instituce. Jsou nejméně rizikové, na druhou stranu jejich schválení je možné pouze bonitním žadatelům s příjmem a bez záznamů v registrech dlužníků.

Výhodnější půjčka

Bonita žadatele je u bankovních půjček na prvním místě. Než Vám banka půjčku poskytne, prověří Vaše příjmy a záznamy v registrech dlužníků. Důležitá je Vaše schopnost půjčku splácet. Díky důkladnému prověření Vám pak banka může nabídnout výhodnější půjčku než nebankovní společnosti. Prověření žadatelé jsou pro banku menším rizikem.

Šance na získání bankovní půjčky je však menší, než na získání nebankovní půjčky, která má menší nároky na bonitu.

Sjednání půjčky

Vybavení bankovní půjčky je velmi jednoduchou záležitostí. Je třeba podepsat smlouvu o půjčce a doložit bance všechny požadované dokumenty. Jenda se především o potvrzení příjmu. Po prověření Vašich registrů a schválení půjčky dostanete poměrně rychle peníze na Váš účet.

Půjčka ZUNO online

Nabízíme jednoduchou možnost vybavit si bankovní půjčku ZUNO přímo na našich stránkách. ZUNO půjčka je na míru a bez dodatečných poplatků.

 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.