PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Pojišťení > Povinné ručení online

Povinné ručení porovnání online

Sjednejte si nejlevnější povinné ručení online. Nabízíme porovnání povinného ručení s jednoduchou online kalkulačkou. Ušetřete s námi až několik tisíc korun každý rok. Neplaťte zbytečně, když nemusíte.

Porovnejte si nabídky a ušetřete

Nabízíme porovnání nabídek povinného ručení největších pojišťoven a snadné online sjednání. Srovnání probíhá na úrovni stovek parametrů, včetně výhod a bonusů tak, aby jste dostali nejlepší nabídku, která Vám ušetří nejvíce peněz.

Jak porovnání funguje?

Nejprve je třeba zadat vstupní údaje do formuláře, jako jsou typ automobilu a údaje o vlastníkovy vozu. Obratem obdržíte nabídky všech pojišťoven s garancí dané ceny. V případě, že potřebujete pomoc, jsou k dispozici specialisté, kteří Vám ihned telefonicky pomohou.

Porovnání povinného ručení snadno online

Porovnávat nabídky pojišťoven jinak než přes internet pomocí specializovaných porovnávačů už snad dnes nikoho nenapadne. Obíhat pojišťovny a dohadovat se o nejlepší nabídkou patří do minulého století. Dnes stačí zadat údaje o vozu a dostanete nejlepší nabídku během několika sekund. A bez dohadování a smlouvání ceny.

Výhody online sjednání

Proč uzavřít povinné ručení přes internet? Odpověď je jednoduchá, dostanete lepší cenu a je to pohodlnější a rychlejší. Odpadávají zde provize zprostředkovatelů a další zbytečné náklady.

O tyto úspory pak dostanete lepší cenu. Dalším důvodem pak je, že díky vysokým objemům sjednání povinného ručení přes internet poskytují pojišťovny větší slevy a bonusy, než jednotlivcům.

 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.