PŮJČKY
KREDITNÍ KARTY
POJIŠTĚNÍ
HYPOTÉKY
Crediat.cz > Hypotéky

Hypotéky online

Hypotéka je účelový úvěr, který slouží k financování potřeb bydlení. Poskytují ho ze zákona banky. Pomocí hypotéky lze financovat nákup nemovitosti nebo její části, výstavbu, údržbu, získání vlastnického podílu nebo splacení dřívějších úvěrů na bydlení.

Online srovnání hypoték

Hledáte hypotéku s nejnižší splátkou? Využijte možnosti online srovnání hypoték na jednom místě. Už nemusíte obíhat všechny banky a zjišťovat kde je hypotéka nejvýhodnější. Pomocí online srovnání hypotečních úvěrů se dozvíte o nejlepší variantě hypotéky za několik sekund. Vždy se vyplatí pečlivě vybírat, hypotéka je závazek na dlouhou dobu.

K hypotéce vždy potřebujete ručení nemovitostí. Některé banky nabízejí možnost kombinace hypotéky s jinými finančními produkty, jako je stavební spoření, nebo životní pojištění.

Americká hypotéka

Oblíbenou variantou je Americká hypotéka, která se liší od klasické hypotéky v tom, že nemusíte peníze použít účelově na bydlení. Americkou hypotéku lze použít na cokoliv. Navíc je úroková sazba velmi nízká.

Nevýhodou je podmínka zajištění ručení nemovitostí. Americká hypotéka je velmi zajímavou alternetivou ke klasickým půjčkám. Úrokové sazby americká hypotéky se totiž pohybují o několik procent niže, než je tomu u běžných spotřebitelských úvěrů. Čerpání je jednorázové, bezhotovostní a provádí se na vámi určený bankovní účet.

Hypoteční kalkulačka

Vypočítejte si měsíční splátku Vaší hypotéky. Hypoteční kalkulačka je užitečný nástroj pro výpočet hypotéky. Doporučujeme přehled hypoték na www.finance.cz

 
Tyto stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů.